האם טיפול מקוון יכול לעזור כמו בפגישה פרונטלית?

ממחקרים נמצא כי טיפול מקוון זהה בתוצאות לטיפול פרונטלי. לכן, במידה והנכם חוששים להתחיל טיפול מקוון הרי התוצאות מדברות בפני עצמן. אני מזמינה אתכם להתנסות בפגישה ראשונה על מנת לבחון את היכולת לבצע פגישה מקוונת ובין היתר את הכימיה בינינו להמשך תהליך טיפולי.

ניסיתי כל כך הרבה טיפולים ושום דבר לא עבד. למה לי לנסות את הטיפול הזה?

בריאות הנפש מהווה מגוון רחב של שיטות וטיפולים. היכולת למצוא מטפל מתאים וגם שיטת עבודה מתאימה תוך כדי כימיה טובה לתהליך טיפולי אינו דבר פשוט. לכן, לא מעט פעמים נוצר מצב בו ישנם אנשים המחפשים טיפולים ומתאכזבים. אחת הסיבות שהנני מקיימת פגישה ראשונה זה על מנת לתת לכם את האופציה לבחון אותי ואת ההתאמה שלי אליכם.
אני מאמינה כי באמצעות כימיה טובה, גישה חיובית ואופן העבודה שלי נוכל להשיג תוצאות אמיתיות.

אני ממש רוצה להתחיל טיפול אך חושש מבחינה כספית. יש מה לעשות?

טיפול קוגנטיבי נחשב לאחד הטיפולים היותר קצרי מועד בתחום בריאות הנפש. לכן, המפגשים להשגת תוצאות יעילות יכולות להיות הרבה יותר מהירות משאר שיטות טיפול. כמובן יש קודם לבחון את מורכבות הפנייה והיכולת התקדמות שלכם עם הטיפול על מנת לשער את כמות הטיפולים הנחוצים. 

אני חושש לשלם בצורה מקוונת ללא הכרות פרונטלית. מה לעשות?

בעידן המודרני של האינטרנט הכל זמין ונגיש בלחיצת כפתור. לא מעט אנשים חוו מצבים לא נעימים וכואבים בהם התנסו ברכישה ללא תמורה ועל כן, החשש נורא מובן.
לכן, יש חשיבות בפגישה ראשונה על מנת לבחון אותי ולהכיר אותי כבנאדם. קודם כל להבין מי עומד מאחורי המסך ולהרגיש יותר בנוח להתנהל מולו. התשלום מתבצע בהעברה בנקאית או ביט תוך מתן קבלה. לכן, אין צורך למסור פרטים אישיים כמו כרטיס אשראי.
הכל נעשה בצורה נוחה, יעילה ובטוחה.